Kuchyňské linky Plzeň

Kuchyňské studio AGE interier nabízí svým zákazníkům individuálně zpracovaný design kuchyňské linky. Pracovníci, kteří v naší společnosti kuchyňské linky navrhují, jsou trvale, dlouhodobě školeni ve všech oblastech interiérového a nábytkového designu i v neustálém vývoji trendů konstrukce a vzhledu kuchyňské linky s vazbou na linie navazujících bytových prostor. Pro výrobu kuchyňských linek používáme výhradně kvalitní truhlářské materiály české nebo západoevropské výroby. Protože kuchyňské prostředí a práce zatěžuje celou linku a nejen kuchyňskou pracovní desku, kuchyně potřebuje vysoce pevnostní materiály s nadstandardní tlouštkou ochrané vrstvy (HPL a CPL lamináty), pečlivě vyráběná fóliovaná kuchyňská dvířka nebo masivní kuchyňská dvířka, hliníková a prosklená dvířka.
Jako pracovní desky kuchyňské linky převážně používíme vysokotlaké lamináty (HPL), masivní dřevo nebo přírodní či umělý kámen.
Při vybavování kuchyňské linky spotřebiči dokážeme zákazníkovi poskytnout kvalitní poradenství ohledně funkčkosti i značek zejména vestavěných modelů kuchyňských spotřebičů. Vaší kuchyňskou linku dokážeme vybavit spotřebiči všech značek vyskytujících se na českém trhu.
Kuchyně značky AGE interier jsou opatřeny tlakově lepenými ABS plastovými hranami tlouštky 2mm s frézovanými rádiusy a s průběžnou linkou. Kuchyňská linka a její výsledná kvalita je v neposlední řadě spoluurčena kvalitou použitých doplňků kuchyňských linek, úchytek, závěsných systémů,
policových systémů, kování, atd. Kování vybíráme zásadně z nejlepších značek na trhu, vyznačující se bytelnou kostrukcí a vybavené příslušnámi certifikáty kvality a trvanlivosti, přičemž mezi preferované značky patří zejména Blum, Hettich, Grass, Rehau.


Kuchyňské linky Plzeň: AgeSoft - kontakty

Kuchyňské linky Praha: AGE interier - kontakty

Kuchyňské studio - Plzeň
KUCHYNĚ
Fotogalerie - kuchyňské studio
OBÝVACÍ POKOJE
Fotogalerie - obývací pokoj
VESTAVNÉ SKŘÍNĚ
Fotogalerie - vestavná skříň

 
Copyright © AgeSoft, s.r.o. 2004 - 2010,    webmaster
    Partnerské weby:  výměna odkazů